Apple Watch Seria 7 i Ri

Barkodi: AWS745MMN Kategoria:

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Shiko smartphone te ngjashem

Apple Watch Series 4 i Perdorur

30000 L

Fishe Samsung USB-C e Re

1000 L

Fishe Samsung Oem e Re

1000 L

Airpods Gen 1

17000 L

Airpods Gen 2

17500 L

Kufje Samsung AKG e Re

2000 L

Apple Watch Seria 7 i Ri

Rrjeti Teknologjia GSM / HSPA / LTE
Dale ne Treg Shpallur 14 Shtator 2021
Statusi Dale ne treg me date 15 Tetor 2021
Struktura e trupit Dimesionet 45 x 38 x 10.7 mm (1.77 x 1.50 x 0.42 in)
Pesha 32 g (41mm), 38.8 g (45mm) (1.13 oz)
Build Glass front, ceramic/sapphire crystal back, aluminum frame
SIM eSIM
IP6X certified
50m water resistant
ECG certified (region dependent SW application; HW available on all models)
Ekrani Lloji Retina LTPO OLED, 1000 nits (peak)
Madhesia 1.9 inches
Rezolucion 484 x 396 pixels (~326 ppi density)
Protection Ion-X strengthened glass
Always-on display
PLATFORM OS watchOS 8.0, up to 8.6, planned upgrade to watchOS 9.0
Chipset Apple S7
CPU Dual-core
GPU PowerVR
Memoria Karte memorie Jo
Memoria e brendshme 32GB 1GB RAM
eMMC 5.1
Kamer Jo
Audio Loudspeaker Po
3.5mm jack Jo
Lidhjet WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n, dual-band
Bluetooth 5.0, A2DP, LE
GPS Po, me A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BDS
NFC Po
Radio Jo
USB Jo
Karakteristika Sensoret Accelerometer, gyro, heart rate, barometer, always-on altimeter, compass, SpO2, VO2max
Natural language commands and dictation (talking mode)
Ultra Wideband (UWB) support
Bateria Lloji Li-Ion 309 mAh (1.19 Wh), non-removable
Karikimi Wireless charging
Te tjera Ngjyrat Starlight, Midnight, Blue, Green, Red

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Apple Watch Seria 7 i Ri”

Çmimi
Çmimi - slider
0255000
Zgjidh pajisje
Zgjidh pajisje
Hap bisedën
1
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje! Si mund t'ju ndihmojmë?