MacBook Pro 13 inch i7 TouchBar 2016 I Perdorur

Barkodi: Mungon barkodi Kategorite: , ,

This product is currently out of stock and unavailable.

Shiko me shume smartphone te ngjashem

Xiaomi Redmi Note 13 Pro I Ri

26500 L30000 L

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G I Ri

Xiaomi Redmi 13C I Ri

13000 L15000 L

Samsung A15 I Ri

15000 L

iPhone 15 Pro Max E-Sim I Perdorur

105500 L

Samsung S24 Ultra I Ri

105000 L116500 L

MacBook Pro 13 inch 2016

Ekrani

• Ekran Retina
• Ekran 13,3 inç (diagonal) me ndriçim LED me teknologjinë IPS; Rezolucioni origjinal 2560 me 1600 me 227 piksele për inç me mbështetje për miliona ngjyra
• Rezolucionet e mbështetura të shkallëzuara:
1680 deri në 1050
1440 me 900
1024 me 640
• Shkëlqimi 500 nits
• Gamë e gjerë ngjyrash (P3)

Cpu

• Intel Core i7 3,3Ghz

Kapaciteti

• 256 GB SSD në bord i bazuar në PCIe
I konfigurueshëm në 512 GB ose 1 TB SSD

Ram

• 8 GB memorie 1866 MHz LPDDR3 në bord
I konfigurueshëm në 16 GB memorie

Grafika

• Intel Iris Graphics 540

Kamera

• 720p FaceTime HD camera

Suporti i vidios

• Njëkohësisht mbështet rezolucionin e plotë vendas në ekranin e integruar me miliona ngjyra dhe:

• Një ekran me rezolucion 5120 me 2880 në 60 Hz me mbi një miliard ngjyra
• Deri në dy ekrane me rezolucion 4096 me 2304 në 60 Hz në mbi një miliard ngjyra
• Dalje video dixhitale Thunderbolt 3

• Dalja origjinale e DisplayPort mbi USB‑C
• Dalja VGA, HDMI dhe Thunderbolt 2 e mbështetur duke përdorur përshtatës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MacBook Pro 13 inch i7 TouchBar 2016 I Perdorur”

Çmimi
Çmimi - slider
0255000
Zgjidh pajisje
Zgjidh pajisje
Hap bisedën
1
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje! Si mund t'ju ndihmojmë?