MS Energy E20

Barkodi: MSEESE20 Kategoria:

89900 L

Shiko smartphone te ngjashem

Apple Watch Series 4 i Perdorur

30000 L

Fishe Samsung USB-C e Re

1000 L

Fishe Samsung Oem e Re

1000 L

Airpods Gen 1

17000 L

Airpods Gen 2

17500 L

Kufje Samsung AKG e Re

2000 L

MS Energy E20

Seria e re e është ideale për të gjithë ata që do të përdorin skuterin çdo ditë. Bateria e fuqishme, një motor i fuqishëm me tre shpejtësi dhe një shkallë më e madhe silikoni, ofron ngarje ideale me shpejtësi më të lartë dhe rreze deri në 70 km.

Rrotat e mëdha ajri 10 inç, amortizuesi i përparmë dhe i pasmë dhe frenat e diskut të përparme dhe të pasme e bëjnë drejtimin komod pa pasur nevojë për ndalesa të shpeshta në gunga dhe pengesa të zakonshme në rrugët urbane. Gjatë frenimit, frena elektrike e pasme rikthen energjinë në bateri, duke e karikuar atë dhe mekanizmi i fortë dhe i palosshëm siguron lëvizshmëri dhe përdorim të lehtë. Kur udhëtimi nuk është i nevojshëm, palos skuterin dhe merre me vete!

Madhësia e rrotës 10″
Shpejtesi maksimale 25 km/h
Lloji i kornizës Alumin
Ngjyrë Gri, e Bardhë
Motorri 500w
Fuqia maksimale (pika) 1000W
Bateria 48V/17.5Ah
Koha e karikimit 8am-9am
Distanca 60-70 km
Lloji i frenave Frena e disku para dhe mbrapa & EABS
Ngarkesa maksimale 120 kg
Me shume opsione
Pesha 21 kg
Ekran Po, LCD
Ndricimi Po, LED para dhe mbrapa + shirit reflektues
Madhesia (D,V,S) 1180 x 580 x 1280 mm
Max 20°

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “MS Energy E20”

Çmimi
Çmimi - slider
0255000
Zgjidh pajisje
Zgjidh pajisje
Hap bisedën
1
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje! Si mund t'ju ndihmojmë?