BSS - Xiaomi

Zgjidh: Xiaomi

i Ri / i Perdorur
i Ri / i Perdorur
Çmimi
Çmimi - slider
990030000
Zgjidh smartphone
Zgjidh smartphone
Xiaomi Redmi A2+ I Ri

9900 L

Xiaomi Redmi A1 I Ri

12000 L

Xiaomi Redmi 13C I Ri

13000 L15000 L

Xiaomi Redmi 10A I Ri

14500 L17500 L

Xiaomi Redmi Note 11 I Ri

16500 L

Xiaomi Redmi 12 I Ri

19500 L

Xiaomi Redmi 9 Active i Ri

21000 L

Xiaomi Redmi Note 12 Pro I Ri

26500 L

Xiaomi Redmi Note 13 Pro I Ri

26500 L30000 L

Xiaomi Redmi Note 8 Pro i Ri

29000 L

Bli smartphone-in tend te ri me cilesi te larte te garantuar nga klientet tane. Stafi jone i specializuar ne teknologjine e celulareve dhe smartphone do t’iu orientoje drejt zgjedhjeve me te dobishme per ju. Bli me zgjuarsi – Bli ne BSS Buy Smart Store!

Zgjidh smartphone
Zgjidh smartphone
i Ri / i Perdorur
i Ri / i Perdorur
Çmimi
Çmimi - slider
990030000
Hap bisedën
1
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje! Si mund t'ju ndihmojmë?