Smartphone

Cilin lloj smartphone deshiron?

Samsung A14 I Ri

15000 L18000 L

Samsung S22 5G I Perdorur

34900 L

Samsung Note 20 Ultra i Perdorur

38900 L41900 L

Apple Macbook Pro M1 Pro 14 inch i Ri

215000 L

Xiaomi Redmi 13C I Ri

13000 L15000 L

Fishe Samsung USB-C e Re

1000 L

Xiaomi Buds 3

6000 L

iPhone 11 Pro Max i Perdorur

39900 L49000 L

Samsung A32 5G I Perdorur

19000 L

Samsung S22 Ultra I Ri

Blerje me Keste

Mundësia e blerjes me këste të produkteve që dëshironi, me këste që zgjasin deri në 36 muaj

Aprovim i Shpejte

Aprovim i shpejte, pa lodhje dhe rradhë të gjata. Në vetëm 7 minuta merrni produktin tuaj.

Iphone 13 Pro Max

Perdor teknologjite me te fundit GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G. Xhami i parme dhe i pasme ofrojne mbrojtje te fuqishme ndaj goditjeve dhe gervishtjeve, fale mbeshtjelljes se tyre te celikte dhe qeramikes se perdorur. Ka te instaluar versionin iOS 15.0 por mund te update-ohet ne versionin me te fundit, iOS 15.2.

Cipi A15 Bionic eshte procesori me i shpejte ne treg momentalisht. Berthama Hexa Core, e suportuar nga Apple GPU me 5 berthama grafike, mundeson grafika me te gjalla se c’mund te perfytytyroje imagjinata.

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra eshte modeli i ri i smartphone-ve te modelit S nga Samsung dhe eshte i pari i ketij modeli qe perfshin S Pen. Me nje ekran Dynamic AMOLED, me shpejtesi rifreskimi 120HZ, procesor Snapdragon 8 gjenerata e pare dhe 5000mAh kapacitet baterie, ky smartphone eshte ideal per kedo. Ka te instaluar versionin me te fundit te Android, Android 12.

Ky smartphone eshte i njohur per kamerat e tij te mahnitshme, te cilat jane ne gjendje te zmadhojne deri ne 10 here ne menyre optike, pa humbur kualitetin e imazhit, dhe deri ne 100 here ne menyre dixhitale, dicka qe Samsung e quan “Space Zoom”.

Smartphone te Rinj

Xiaomi Redmi Note 13 Pro I Ri

26500 L30000 L

Samsung S21 Ultra 5G i Ri

102000 L

Samsung A34 5G I Ri

24000 L

Samsung S22 Ultra I Ri

Smartphone te Perdorur

Samsung S21 Ultra 5G i Perdorur

36900 L

iPhone X i Perdorur

16900 L20900 L

iPhone 8 Plus i Perdorur

15000 L

Samsung A32 5G I Perdorur

19000 L

Samsung

Samsung S8+ i Perdorur

20000 L

Samsung A14 I Ri

15000 L18000 L

Samsung S20+ 5G i Perdorur

24900 L42000 L

Samsung S10+ i Perdorur

21900 L

iPhone

iPhone SE 2020 i Perdorur

35000 L

iPhone XR i Perdorur

28000 L

iPhone 11 Pro i Perdorur

31900 L38000 L

iPhone 15 Pro Max E-Sim I Perdorur

105500 L

Dergesa ne te gjithe Shqiperine

Smartphone-at vijnë tek ju kudo që ndodheni, sigurt dhe shpejtë

Metoda pagese sipas nevojes

Buy Smart Store ofron mundesine e blerjes se smartphone me keste.

Asistencë e plotë

Ekipi jonë i suportit do t’ju ofrojë zgjidhje të plotë të cdo problemi teknik tuajin.

Bli sigurt

Rregullat tona të privatësisë mbrojnë të dhënat tuaja në çdo blerje

Smartphone iOS

iPhone 14 Pro I Perdorur E-SIM

74900 L84900 L

iPhone 14 Plus eSim I Perdorur

66900 L

Apple iPad Gen 6 Wi-Fi I Perdorur

35000 L

iPad Mini 5 Wi-Fi i Perdorur

49000 L

Smartphone Android

Samsung A33 I Ri

Google Pixel 6 Pro i perdorur

48000 L55000 L

Samsung S22 Ultra I Perdorur

50900 L57900 L

Samsung S22 Ultra I Ri

Çmimi
Çmimi - slider
0255000
Hap bisedën
1
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje! Si mund t'ju ndihmojmë?