BSS - Smartwatches

Zgjidh: Smartwatches

Çmimi
Çmimi - slider
080000
Zgjidh pajisje
Zgjidh pajisje
Samsung Gear Fit 2 Pro i Perdorur

12000 L

Samsung Galaxy Watch 4 44mm I Ri

25000 L

Apple Watch Series 4 i Perdorur

30000 L

Huawei Watch GT 3 42mm I Ri

32000 L

Huawei Watch GT 3 46mm I Ri

32500 L

Apple Watch Seria 8 Ultra i Ri

80000 L

Bli smartphone-in tend te ri me cilesi te larte te garantuar nga klientet tane. Stafi jone i specializuar ne teknologjine e celulareve dhe smartphone do t’iu orientoje drejt zgjedhjeve me te dobishme per ju. Bli me zgjuarsi – Bli ne BSS Buy Smart Store!

Çmimi
Çmimi - slider
080000
Zgjidh pajisje
Zgjidh pajisje
Hap bisedën
1
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje! Si mund t'ju ndihmojmë?